Strzelnica – woj. łódzkie

Strzelnica Łódzkie

Zapraszamy do nowej i najbardziej nowoczesnej strzelnicy w województwie łódzkim – Strzelnica Puchacz Piotrków Trybunalski, ul. Wolborska 1.

Dzięki atrakcyjnemu położeniu w centralnej Polsce i woj. łódzkim przy autostradzie A1 oraz drodze S8 można w bardzo łatwy sposób dotrzeć do nas z Łodzi, Bełchatowa, Tomasza Mazowieckiego, Rawy Mazowieckiej, Aleksandrowa Łódzkiego i innych miast.

Strzelnica Piotrków Trybunalski – woj. łódzkie

W ofercie strzelnicy Puchacz w Piotrkowie Trybunalskim znajdują się atrakcyjne pakiety cenowe na wejścia zarówno dla osób początkujacych, które rozpoczynają swoją przygodę ze strzelaniem jak i dla zaawansowanych i doświadczonych strzelców. Ponadto w strzelnicy można zakupić Vouchery, które sa idealne na prezent dla bliskiej osoby. Dla osób posiadających broń wykup karnet z darmowym wejściem. Płacisz za sześć – siódme wejście GRATIS.

Strzelnica Puchacz Piotrków Trybunalski – woj. łódzkie

 

Stronę strzelnicy najczęściej wyszukiwano po hasłach: strzelnica Piotrków, Strzelnica Piotrków Trybunalski, Strzelnica Łódzkie, Strzelnica Łódź, Strzelnica Bełchatów, Strzelnica Aleksandrów Łódzki, Strzelnica Tomaszów Mazowiecki, Strzelnica Cennik, Strzelnica Broń Długa, Strzelnica Kryta, Najtańsza Strzelnica, Strzelnica Broń Krótka Łódź

 

Call Now Button